Prowadząca  zajęcia, Pani  Agnieszka  Nobik  -   Osoba będąca zawsze blisko sceny. Nie wyobraża sobie życia pozbawionego dźwięków. Współpracuje z Agencją Artystyczną „Rytm” w Poznaniu. Od marca 2012 roku całą swoją energię oraz wrażliwość muzyczną przekazuje dzieciakom i młodzieży z Kobylnicy. W krótkim okresie pracy dzieciaki zdobyły wyróżnienie na XVII  Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki „Wygraj Sukces” oraz zaprezentowały się na swarzędzkiej scenie podczas festynu z okazji Dnia Dziecka. Trudno podważyć teorię, że w naszej Gminie żyje wiele utalentowanych dzieciaków. Wielu czeka na odkrycie.

 Termin zajęć :
Zajęcia odbywają się w każdą środę od godz. 17.00 do 19.00.  Są bezpłatne  i zapewne są doskonałą alternatywą dla wszystkich osób, których nie stać na prywatne lekcje u Edyty Górniak.
Zapraszamy zatem wszystkie dzieci i młodzież, które mają ochotę wyruszyć w podróż muzyczną, wzbogacić swoją osobowość oraz zarazić się nową pasją na zajęcia zespołu wokalnego pod kierunkiem pani Agnieszki Nobik do świetlicy w Kobylnicy.

 

 

(materiały muzyczne w przygotowaniu)